Series
Ratings
122
Shichinin no HishoRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 1.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0