Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Bowling for ColumbineRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
OsamaRated ★ 4.0
KandaharRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
All That Heaven AllowsRated ★ 3.5
PersepolisRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0