Titles you rated
Us and ThemRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
God Help the GirlRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
Piece of CakeRated ★ 3.5