Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5