Movies
Ratings
1237
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 5.0