Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 1.5
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
BlindRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0