Titles you rated
BrokenRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 0.5
More Than BlueRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 3.0