Movies
Ratings
1850
Jason BourneRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5