Titles you rated
District 9Rated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Seven DaysRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5