Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Nothing to HideRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
A French WomanRated ★ 3.0
A Dog's JourneyRated ★ 2.5
20th Century WomenRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Non-FictionRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
GretaRated ★ 2.5