Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5