Titles you rated
Shadowless SwordRated ★ 2.5
Sunday SeoulRated ★ 5.0
ActRated ★ 4.5- ●RECRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 4.5
The OutlawRated ★ 4.5
The TownRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Radio DaysRated ★ 4.5
How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 4.5
My Secret PartnerRated ★ 5.0
The First Amendment of KoreaRated ★ 0.5
Short TimeRated ★ 4.5