Titles you rated
Door LockRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 1.0
Ghost SweepersRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 2.0