Series
Ratings
130
Love ShuffleRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- Secret CampusRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 3.5
Still Loving YouRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0