Titles you rated
The Scent of LoveRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5
ArirangRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
TootsieRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Youth in RevoltRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Double IndemnityRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 4.0
The KidRated ★ 3.0