Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Door LockRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5