Movies
Ratings
28
About TimeRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 2.0