Movies
Ratings
154
Children...Rated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5