Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- GintamaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0