Titles you rated
MementoRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Kung Fu Panda: Secrets of the Furious FiveRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5