Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5