Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
GretaRated ★ 3.5