Movies
Ratings
447
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0- Super StarRated ★ 2.5
WadjdaRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 3.0
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.0
My Barefoot FriendRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
Stateless ThingsRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
A SeparationRated ★ 4.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5