Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5