Series
Ratings
207
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0