Series
Ratings
36- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Combat HospitalRated ★ 5.0