Titles you rated
DevilRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
TremorsRated ★ 2.0
Little ManRated ★ 4.5
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.5
Who Am I?Rated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.5