Movies
Ratings
80
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
Vijay and IRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 1.0
WarriorRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0