Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Wuthering HeightsRated ★ 4.5