Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The Block Island SoundRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
1917Rated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0