Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0