Movies
Ratings
112
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0