Movies
Ratings
37
Three Wax MenRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Out of the FurnaceRated ★ 1.0
Death ProofRated ★ 1.0
Blue RuinRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0