Titles you rated
- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0