Movies
Ratings
479
FlippedRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
2 GunsRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
88 MinutesRated ★ 3.0
Street KingsRated ★ 3.0
Shit Up!Rated ★ 2.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Alpha DogRated ★ 3.0
After the SunsetRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 2.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Boat That RockedRated ★ 2.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.5