Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5