Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0- Muse Drones World TourRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0