Titles you rated
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Beyond the ReachRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 1.5