Titles you rated
End of AnimalRated ★ 3.0
Like Someone in LoveRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.5
Not One LessRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5