Titles you rated
 WakakozakeRated ★ 4.0 WakakozakeRated ★ 4.0
 High Potential Season 1Rated ★ 4.0 High Potential Season 1Rated ★ 4.0
 Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5 Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
 Hyper KnifeRated ★ 3.5 Hyper KnifeRated ★ 3.5
 The CursedRated ★ 2.5 The CursedRated ★ 2.5
 White ChristmasRated ★ 3.5 White ChristmasRated ★ 3.5
 The Innocent ManRated ★ 3.5 The Innocent ManRated ★ 3.5
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 Golden TimeRated ★ 3.5 Golden TimeRated ★ 3.5
- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.0
 BroadchurchRated ★ 3.5 BroadchurchRated ★ 3.5
 BroadchurchRated ★ 3.5 BroadchurchRated ★ 3.5
 Secret LoveRated ★ 4.5 Secret LoveRated ★ 4.5
 BroadchurchRated ★ 3.5 BroadchurchRated ★ 3.5
 Coffee PrinceRated ★ 3.5 Coffee PrinceRated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 Another Miss OhRated ★ 2.5 Another Miss OhRated ★ 2.5
 Stranger Season 2Rated ★ 3.0 Stranger Season 2Rated ★ 3.0
 Chicago TypewriterRated ★ 4.5 Chicago TypewriterRated ★ 4.5
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5