Series
Ratings
13
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0