Movies
Ratings
395
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
PainedRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 3.0