Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BrothersRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Camp X-RayRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The DinnerRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0