Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5