Series
Ratings
38- SetoUtsumiRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0