Titles you rated
SpeedRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 0.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0