Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0