Series
Ratings
34- My Little MonsterRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0