Movies
Ratings
406
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
CarsRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0