Titles you rated
Slam DunkRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- One Week FriendsRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0